Нотне намисто

 

 Дитячий вокальний ансамбль «Нотне намисто»  створений в ПК  «Дружба»  у 1999 році молодим спеціалістом І.В. Гарбар.  Ілона Вікторівна працює в ПК з 1996 року. Будучи активним, творчим працівником та маючи кваліфікацію – керівник хору, організатор  культурно – дозвільної діяльності проявила ініціативу створити  дитячий, вокальний колектив. В ансамблі постійно займається близько 40 дітей, віком від 5 до 13 років. Кожна дитина – це маленька, оригінальна  особистість,  і кожна з них створює і доповнює велике музичне намисто.  Не дивно, що колектив отримав саме таку назву -  «Нотне намисто». 

Тривалий час акомпаніатором в колективі працювала  Світлана Олександрівна Мєщєрякова -  відповідальна, чуйна людина та професіонал своєї справи.

В репертуарі  ансамблю твори сучасних авторів, російські, українські народні та естрадні пісні. Широкий виконавський рівень містить не тільки ансамблевий спів, а й соло, дуети та тріо. Учасники вокального колективу займаються не лише вокалом, а й хореографією, що допомагає їм під час виступів  триматися на сцені впевнено і граційно рухатися. Кожен номер має оригінальну, сценічну постановку. Ансамбль привертає до себе увагу  своєю індивідуальністю, яскравістю, оригінальністю та професійним виконанням концертних номерів. За високі  досягнення в розвитку художньої самодіяльної творчості, ансамбль «Нотне намисто»  отримав у 2012 році почесне звання «зразковий», який успішно підтверджує кожних 3 роки.

Вокальний ансамбль «Нотне намисто» є постійним учасником місцевих свят, концертів, творчих заходів, які проводить Палац культури «Дружба», а також  активний учасник акції «Діти Южного дітям Одеси» , «Місто дитячих посмішок». Ансамбль  часто бере участь у благодійних концертах в інтернатах, дитячих будинках, госпіталях.  Колектив відомий своєю творчістю не  тільки в рідному Южному,  а й в Миколаєві, Херсоні, Одесі, Ялті. А крім того «Нотне намисто»  звучало і далеко за межами рідної держави: це місто Балчик в Болгарії, Кечкеметі та Будапешт в Угорщині, місто Пелгрімов в Чехії, де юні артисти  незмінно користувалися успіхом серед місцевих глядачів.

Колектив  постійно бере участь  у різноманітних фестивалях та  конкурсах в Україні та далеко за її межами, демонструючи високу майстерність здобуває призові місця, діти неодноразово нагороджені цінними подарунками та дипломами.

Керівник колективу Ілона Вікторівна Гарбар  за роки роботи зарекомендувала себе, як талановитий організатор, досвідчений працівник, який володіє високим рівнем професійних навичок, користується авторитетом  та повагою серед колег, дітей та їх батьків. У 2003 році за участь  у Всеукраїнському конкурсі на кращого працівника культурно – освітнього закладу профспілок України нагороджена дипломом другого ступеню у номінації «Кращий молодий працівник культурно – освітнього закладу».

«Зразковий» дитячий, вокальний ансамбль «Нотне намисто»   не втомлюється самовдосконалюватися  та розвиватися, збагачуючи свій репертуар новими, сучасними піснями шліфуючи майстерність виконання.

Контакти – тел. 097-621-22-33.