Цвітень

Хореографічний ансамбль «Цвітень»  був створений у Палаці культури «Дружба» Одеського припортового заводу у 1999 році членом Союзу хореографів України - Іриною  Володимирівною Москальчук.

Разом з нею пліч о пліч розвивала хореографічний талант у южненців Ірина Миколаївна Маслова. Спочатку, як помічник керівника, її права рука й головна солістка. 

З 2018 року Ірина Маслова - керівник ансамблю «Цвітень».

Концертмейстер колективу  – Людмила Олегівна Журавльова. Працює з початку створення ансамблю. Забезпечує музичне оформлення й супровід номерів.

На даний час в ансамблі займається близько 60 вихованців, віком від 4 до 20 років. Учні протягом усього навчального процесу вивчають хореографічні дисципліни, такі як: класичний танець, український народно-сценічний танець, ритміка та гімнастика.

Завдяки злагодженій роботі, в ансамблі вдалося створити дружню, творчу, атмосферу, що дозволяє розкрити індивідуальність кожного вихованця.

З моменту заснування ансамбль бере активну участь у багатьох міських та обласних культурно-масових заходах та святах. З кожним роком програма ансамблю стає більш насиченою і цікавою, танцювальні композиції вирізняються високою майстерністю та оригінальністю. Концертна програма складається як із українських народних, так і сучасно-естрадних композицій, у підготовці до яких велика увага приділяється музичному супроводу та костюмній базі. Всі костюми розробляються та шиються для кожного номеру програми ексклюзивно.

За досягнення у розвитку самодіяльної  художньої  творчості у 2008 році ансамбль «Цвітень» отримав  почесне звання «Народний».

«Народний» хореографічний ансамбль «Цвітень» по праву може рахуватися одним з найбільш гастролюючих колективів Палацу култури "Дружба".

Колекив ансамблю "Цвітень" активний учасник багатьох конкурсів та фестивалів, які проходять в містах України – Полтава та Тернопіль, Київ та Черкаси, Одеса та Миколаїв.

За свою історію учасники «Цвітня» об’їздили майже пів Європи, де полонили серця глядачів своєю майстерністю та яскравістю номерів. Їм аплодували в Угорщині, Болгарії, Греції, Польщі, Нідерландах, Грузії, Білорусії.

Досягнення:

2005 рік – учасники міжнародного фестивалю у Нідерландах;

2006 рік – учасник міжнародного фестивалю „Космополіс” Греція;

2007 рік – міжнародний фестиваль „Мішкольц” Угорщина, міжнародний фестиваль у Польщі;

2008 рік – друге місце на всеукраїнському фестивалі – конкурсі ім. Авраменко, міжнародний фестиваль „Вінок дружби” м. Бобруйск Білорусь;

2009 рік – перша премія у конкурсі – фестивалі „Жемчужина Юга”,;

2010 рік – міжнародний фестиваль м. Батумі Грузія.

Керівник ансамблю – Маслова Ірина Миколаївна. 

Концертмейстер – Журавльова Л.О.

Технічна база: Сценічні костюми – 16 комплектів народних, 21 – сучасного напрямку.

 

Контакти – тел. 050-575-57-50