Миколі Дулову присвоєно стипендію Одеської ОДА

img-04e32307adbcc851d5459c6d0c3fa6f0-v
 
Керівнику зразкової циркової студії "Каскад" Миколі Степановичу Дулову у 2021 році призначено стипендію Одеської ОДА, як ветерану культосвітньої роботи.
Микола Степанович Дулов, артист цирку з понад двадцятирічним досвідом роботи у СоюзГосЦирку. Працював під керівництвом народного артиста Мілаєва Є. Т. в еквілібристичному номері "Рекордсмени балансування", що виконувався на драбинах.
За часи роботі у цирку Микола Степанович бездоганно освоїв такі циркові жанри, як: ручний еквілібр, повітряна гімнастика, еквілібр на першах та багато інших. Йому аплодувала вся Європа, а сьогодні овації зривають вихованці Миколи Дулова.
Уже шістнадцять років артист цирку успішно розвиває на базі ПК Дружба зразкову циркову студію "Каскад", яка, до речі, є єдиною у східній частині Одеської області.
За час викладацької роботи у ПК Дружба Микола Степанович успішно передає власний досвід своїм вихованцям. Колектив виступає на міжнародних конкурсах, завойовує перші місця та гран-прі. Випускники южненської циркової студії "Каскад" з легкістю поступають у Київську муніципальну циркову академію, а по закінченню навчання працюють у професійних цирках по всьому світу.
Так, наприклад, випускницям минулих років Марії Бакалкіній та Стасів Ользі уже підкорилися Франція, Іспанія, Німеччина, Білорусь і не лише.
Талановиті випускники попередніх років Зайчинкова Марія, Першин Андрій, Марія Бакалкіна, Анастасія Шаманаєва, Вікторія Шевченко.
Вітаємо Миколу Степановича Дулова визнанням його педагогічної майстерності на обласному рівні та бажаємо подальших перемог!