Колективи ПК Дружба підтвердили свої звання

img-2d5db4d7eca117fd13fdb4e2cc7f2a89-v-1

Звання "Народний" та "Зразковий" підтвердили одинадцять творчих колективів Міського Палацу культури Дружба.

Не зважаючи на вимушені перерви у заняттях та практична відсутність концертної діяльності через пандемію коронавірусу, вихованці Палацу культури та їх керівники змогли показати відповідний рівень та підготовки та черговий раз підтвердити звання своїх колективів.

Подача документів та розгляд їх атестаційною комісією відбувалася  дистанційно. Перегляд танцювальних та вокальних номерів також відбувалося у цифровому форматі - колективи фільмували свої номери та надсилали комісії до визначеного терміну та у відповідному форматі.

За наказом Департаменту культури Одеської державної адміністрації від 5 травня, та за висновками атестаційної комісії було підтверджено звання таким колективам:

"Народний" - хореографічний ансамбль "Цвітень", керівник Ірина Маслова; театр - студія "Рампа", керівник Альона Назарук; козацький вокальний гурт "Чорномор" та хор "Берегиня", керівник Анатолій Патюк; ансамбль бандуристів "Заграва", керівник Ольга Степанова та ансамбль української пісні "Наші музики", керівник Тетяна Вишневська.

"Зразковий" - вокальний ансамбль "Нотне намисто", керівник Ілона Гарбар, інструментальний ансамбль "Акцент", керівник Роман Василенко, вокальний ансамбль "перлини", керівник Оксана Мазуренко, ансамбль танцю "Чудасія", керівник Василь Яцків, циркова студія "Каскад", Керівник Микола Дулов.