Місто талантів. Колекціонування

img_20210521_200346Визначено переможців міського конкурсу Місто Талантів у номінації колекціонування. 21 травня у малій залі ПК Дружба, у тісному колі, відбулося нагородження учасників.

Своїм унікальним хобі поділилися з публікою дев'ятеро южненців. Серед експозицій представлених на конкурс знайшли своє місце класичні для колекціонування речі, такі як марки чи купюри (бони). Проте виявилося, що фантазія та захоплення жителів нашого міста доволі широкі. Таким чином на конкурс потрапили такі унікальні експонати, як репродукція старовинного арбалета, стіки цукру або колекція іграшкових мишей. Також журі конкурсу оцінювали колекції платівок, гербів, значків, мереживних серветок, поштівок та мініатюрних пляшечок.
Перше місце у номінації "колекціонування" посів южненець, що знається на геральдиці - Віктор Помагалов. Друге місце журі конкурсу відало поціновувачу грошових знаків, бон, Іванові Беренчуку. І одразу дві колекціонерки розділили третє місце. Владислава Бондаренко та Надія Катереу отримали бронзу за неймовірні колекції мишей та цукрових стіків відповідно. 
Творчу атмосферу заходу створили вокалістки вокального ансамблю Юність, керівник Вікторія Ханенко.
Вітаємо учасників та переможців та переходимо до номінації "декоративно-прикладне мистецтво".